OFFICE & SHOWROOM

Rentemestervej 43
2400 København NV, Danmark

Mandag - Fredag: fra 09:00 til 16:00 (GMT+2)
Weekend & helligdage: Lukket

Vi stræber efter af besvare mails indenfor 48 timer.

Tlf.:
(+45) 21 48 48 09

E-mail:
info@reflections-copenhagen.com


KONTAKT SALG

DANMARK, NORGE
& SVERIGE

Reflections Copenhagen
Rentemestervej 43
2400 København NV, Danmark

Adam Helmer
Tlf.: (+45) 60 14 24 37
E-mail: adam@reflections-copenhagen.com

STORBRITANNIEN

BENE.luxic
https://www.beneluxic.com/

Kristin Benedetto
Tlf.: (+44) 78 41 50 03 99
E-mail: kristin@beneluxic.com

TYSKLAND

arts, interior (WEBSIDE)
An der Pforte 9
63477 Maintal, Tyskland

Petra Lochbaum
Tlf.: (+49) (0) 61 09 / 50 74 101
E-mail: petra.lochbaum@artsinterior.de

ITALIEN (CALABRIEN),
ITALIEN (SICILIEN)
& MALTA

Schinocca Elio Mario & C. Rappresentanze
Via G. Grasso, 23
S. Gregorio di CT 95027, Italien

Tlf.: (+39) 33 56 07 34 24
E-mail: info@elioschinocca.com

ØSTEUROPA & RUSLAND

Alba Sales Consulting East Europe Agency
via Cairoli, 49
I-27058 Voghera PV, Italien

Nino Leonessa
Tlf.: (+39) 03 83 36 75 81
E-mail: leonessa@albasaleconsulting.it

CANADA & USA

BENE.luxic
https://www.beneluxic.com/

Brielle DeLaFuente
Tlf.: (+1) 21 58 59 09 71
E-mail: brielle@beneluxic.com

BAHRAIN, KUWAIT,
LIBANON, OMAN, QATAR,
SAUDI-ARABIEN & FORENEDE ARABISKE EMIRATER

BENE.luxic
https://www.beneluxic.com/

Kristin Benedetto
Tlf.: (+44) 78 41 50 03 99
E-mail: kristin@beneluxic.com


DESIGNER

Andrea Larsson
Stifter, designer & CEO

Tlf.: (+45) 21 48 48 09
E-mail: andrea@reflections-copenhagen.com