KONTOR & SHOWROOM

Rentemestervej 43
2400 København NV
Danmark

Mandag - fredag: fra kl. 09:00 til 16:00
Weekend & helligdage: Lukket

Vi stræber efter af besvare mails indenfor 48 timer.

Tlf.:
(+45) 21 48 48 09

info@reflections-copenhagen.com


KONTAKT SALG

DANMARK

Reflections Copenhagen
Rentemestervej 43
2400 København NV

Tine Guldbrandsen
(+45) 28 89 29 24
tine@reflections-copenhagen.com

SVERIGE

J.Agentur
Lifestle & Interior agency
Showroom: Naas Fabriker

www.jagentur.se
(+46) 709 287409
j.agenturer@gmail.com

NORGE

Novelties
Parkveien 31A
3550 Oslo

Christian
(+47) 91 34 90 25
christian@novelties.no

TYSKLAND

arts, interior (Hjemmeside)
An der Pforte 9
63477 Maintal

Petra Lochbaum
Telefon: (+49) [0] 61 09 / 50 74 101
Mobil: (+49) [0] 163 / 42 42 101
petra.lochbaum@artsinterior.de

STORBRITANNIEN

BENE.luxic
https://www.beneluxic.com/

Kristin Benedetto
(+44) 7841 500 399
kristin@beneluxic.com

ØST EUROPA & RUSLAND

PHI-rooms Agencies & Sales advisory
Via emilia, 80
Voghera

Marianna
(+39) 349 550 27 22
marianna@phi-rooms.com

FORENEDE ARABISKE EMIRATER, BAHRAIN, KUWAIT,
OMAN & QATAR

LAQUILA - Curtains & Decor
Emirates Crow Tower
Marina, Dubai

Theresa Tanaskovic
(+971) 04 443 23 29
reflections@laquilaemirates.com

SAUDI ARABIEN, SYRIEN
JORDAN & LIBANON

LAQUILA - Curtains & Decor
Emirates Crow Tower
Marina, Dubai

Theresa Tanaskovic
(+971) 04 443 23 29
reflections@laquilaemirates.com


STIFTERE

Julie Hugau
Stifter & designer

(+45) 40 72 00 01
julie@reflections-copenhagen.com

Andrea Larsson
Stifter & designer

(+45) 21 48 48 09
andrea@reflections-copenhagen.com